USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj Miguel Pereira Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Cabana Zen - Sítio Gaia Magia Miguel Pereira Cabana Zen - Sítio Gaia Magia Miguel Pereira Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj

ex. Cabana Zen - Sitio Gaia Magia

Förhandsbokning
2026-08-30
2026-08-31

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

16

Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj 3*

 Wi-Fi
 Simbassäng

Liten pool

 Mötesfaciliteter

Mötes-/bankettfaciliteter

 Frukost

Frukost i rummet

 Husdjur

Husdjur tillåtna


Det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj, som ligger inom 6 km från Miguel Pereira järnvägsmuseum, har Wi-Fi i hela boendet och en parkering. Centrala Miguel Pereira ligger inom 3 km och Viaduto Paulo de Frontin ligger ungefär 10 minuters bilresa bort.

För affärsresenärer erbjuds Pavilhao de exposicoes Juscelino Kubitscheck cirka 3 km bort. På gångavstånd från Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj hittar gästerna Municipal Memorial.

Rummen har minibar, samt Wi-Fi och plattskärms-TV med satellitkanaler för din bekvämlighet. Det finns vattenkokare, kylskåp och köksredskap i rummen på hotellet. Utöver en separat toalett och en dusch inkluderar badrumsbekvämligheterna även hårtorkar och handdukar.

På detta hotell kan gästerna prova en daglig kontinental frukost under sin vistelse. Restaurangen Se Oriente är också belägen cirka 25 minuter bort till fots.

  • Lokala sevärdheter
  • Municipal Memorial
    866 km
  • Pavilhao de exposicoes Juscelino Kubitscheck
    2961 km
  • Cachoeira Do Pocao
    1443 km
  • Museu Francisco Alves
    3434 km
  • Monumento Natural Gruta dos Escravos
    2399 km
  • Viaduto Paulo de Frontin
    2860 km
  • Centro Cultural de Miguel Pereira
    3148 km
  • Flygplatser
  • Galeao
    119 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • VIP-incheckning/-utcheckning
  • Husdjur tillåtna
  • Eldstad

Mat och drycker

  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksgeråd
  • Frukost i rummet
  • Matplats utomhus
  • Picknickområde/bord

Aktiviteter och avkoppling

  • Liten pool
  • Solsängar
  • Trädgård

Service

  • Välkomstdryck
  • Mötes-/bankettfaciliteter

På rummet

  • Uppvärmning
  • Minibar
  • Terrass
  • Trädgårdsmöbler
  • Matbord
  • Gratis toalettartiklar
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 18:00
Utcheckning: från 08:00 till 12:00

Vanliga frågor

  • 🌇

    Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj?

    Det tar 30 minuter till fots att komma från det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj till centrum.
  • 🚗

    Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj?

    Hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj erbjuder gästerna privat parkering.
  • 🕗

    Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj?

    Gästerna på det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj måste checka ut vid 12:00.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj?

    Det genomsnittliga priset för ett rum i hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj är 126$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.
  • Vilken typ av pool erbjuder det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj?

    Gästerna på det 3-stjärniga hotellet Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj kan bada i en pool med utsikt över trädgården.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-30
2026-08-31

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Cabana Zen No Sitio Gaia Miguel Pereira Rj, Brasilien

Rua Agostinho Dias, Miguel Pereira, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved